O Nas

Nasza oferta jest skierowana zarówno do najmniejszych, jak i do dużych firm. Oprócz stałej obsługi księgowej świadczymy także jednorazowe usługi, np. sporządzanie zeznań podatkowych (także dla osób osiągających dochody za granicą).

Cechuje nas otwartość, rzetelność, sumienność i duże zaangażowanie. Nie nastawiamy się na pośpiech i ilość wykonanych usług, tylko na jakość, osiąganie jak najwyższych standardów świadczonych usług. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta.

Obecnie co raz więcej firm rezygnuje z zatrudniania własnej kadry księgowej i nawiązuje współpracę z biurami rachunkowymi. Umożliwia to obniżanie kosztów, ponadto zapewnia to kompleksową obsługę przez zespół doświadczonych osób. Natomiast drobni przedsiębiorcy powierzając obsługę księgową profesjonalistom mogą się całkowicie zaangażować w swoją pracę i cały swój czas poświęcić na to, w czym sami są profesjonalistami, nie przejmując się terminami, zmianami przepisów i tym wszystkim, co nie stanowi dziedziny ich zainteresowania. Staramy się przy możliwie jak najniższej cenie zapewnić jak najwyższy poziom obsługi.

Doświadczenie zdobywane w Urzędzie Skarbowym!

Nasz specjalista - Piotr Zawada: "Pracowałem w Urzędzie Skarbowym w Pleszewie 10 lat, co przyczyniło się do pogłębienia wiedzy i zdobycia dużego doświadczenia w dziedzinie prawa podatkowego. Najsilniejszą motywację do pracy dawała mi życzliwość i uśmiech zadowolonych ludzi, z czym codziennie się spotykałem."

Zapraszamy do kontaktu

Siedziba firmy

Biuro rachunkowo - księgowe,
Piotr Zawada

Pleszew, ul. Sienkiewicza 45/B (obok TESCO)
tel. 572-770-850
biuro@pzawada.pl

Formularz kontaktowy